Bilgi Ekranı

Logo İmza Ücreti Ne Kadar?

Logo İmza 1200 TL Yerine 500 TL

Logo İmza Siparişinde Kaç Örnek Hazırlanır?

İmza tarzları sayfamızdan 1. Paket için 2 Tarz Seçersiniz 2 İmza Tasarımı Tasarımı Yapılır. 

Kaç Tarz İmza Tasarımı Yapılır?

1. Paket Siparişinizde 2 Farklı Tarz 2. Paket Siparişinizde 3 Farklı Tarz 3. Paket Siparişinizde 4 Farklı Tarzda imzanız hazırlanır. İlave Her Tarz için 150 TL Eklenir. 

Hangi Formatlarda Teslim Edilir?

İmzanız PDF (Vektörel) - PNG ( Arkası Saydam ) versiyonları vektörel şekilde teslim edilir. 

İlave Formatlar Nelerdir?

İmzanızın 3D Yapılmasını yada Video Jenerik veya Animasyon Yapılmasını isterseniz özel fiyat alabilirsiniz. 

Siparişi Nasıl Oluşturabilirim?

Logo İmza siparişlerinizde herhangi bir masraf ödemeksizin online öde kısmında havale ve eft için iban numarası bulunmakta olup, ayrıca Papara ve Enpara gibi uygulamalar mevcuttur. Ödeme yapıldıktan sonra WhatsApp yada mail üzerinden bilgi paylaşımı yapıldıktan sonra işinize başlanır en geç 24 saat sonra işiniz teslim edilir. Kredi kartı ile shopier üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Logo İmzayı Kimler Kullanabilir?

Belediye Başkanları, Siyasi Adaylar, Avukatlar, Mimarlar, İç Mimarlar, Mühendisler, Aşçı yada Şefler, Fotoğrafçılar, Fotoğraf Stüdyoları, kısacası ürettiği değerleri şeylerin altına imza atmak isteyen herkes kullanabilir. 

Logo İmza Hangi Alanlarla Kullanılır?

Logo İmza sosyal medya paylaşımlarından tutunda, tabela, kartvizit, broşür, katalog, tablo, resim, kaşe, flama, video içeriklerde kullanılır. 

Adıma Özel Islak kalemle imza sipariş verebilir miyim?

Logo İmza kalıpları yada mevcut tarzlar hoşunuza gitmedi mi? Hat sanatı ve imza sanatı ile uğraşan ünlü üstadlardan sizin için özel imza tasarımı yaptırabiliriz. Fiyat bilgisi eklenecektir.